Reading:
ARTHUR HAYES VERÍ, ŽE DNES JE TEN SPRÁVNY ČAS NA NAKUPOVANIE KRYPTOMIEN
Share:

ARTHUR HAYES VERÍ, ŽE DNES JE TEN SPRÁVNY ČAS NA NAKUPOVANIE KRYPTOMIEN

avatar
by Ras Vasilisin
23. August 2022
ARTHUR HAYES VERÍ, ŽE DNES JE TEN SPRÁVNY ČAS NA NAKUPOVANIE KRYPTOMIEN

Hayes navrhuje nakupovanie

Bitcoin a ethereum klesli na týždennej báze o dvojciferné percentá. Výsledkom je, že zo všetkej trhovej kapitalizácie zmizlo viac ako 150 miliárd dolárov. Spoluzakladateľ BitMEX Arthur Hayes si myslí, že nákup kryptomien je dobrý obchod.

V nedávnom vlákne na Twitteri sa bývalý výkonný riaditeľ BitMEX začal pýtať svojich takmer 300 000 sledovateľov, či majú krátkodobú alebo dlhodobú stratégiu investovania do digitálnych aktív.

tweet

Ethereum a The Merge

Vysvetlil aj to, ako sám investuje. Ako príklad uviedol Ethereum a The Merge. Ubezpečil, že ak sa dlho očakávaná udalosť súvisiaca s prechodom siete na nový algoritmus – Proof-of-Stake – z nejakého dôvodu zruší, bude sa báť o svoju pozíciu. Keďže to tak nie je a v najbližších týždňoch sa očakáva, že k reforme blockhainu dôjde, Hayes zostáva zástancom druhého najväčšieho blockchainu a naznačil, že „možno je čas ísť nakupovať“.

ethereum the merge

Zdá sa, že Hayesa obzvlášť zaujal The Merge. Sieť sa presunie z energeticky náročného proof-of-work na ekologickejšie proof-of-stake. V nedávnom blogovom príspevku však spoluzakladateľ BitMEX varoval, že na trhu ETH môže existovať fenomén „kúpte fámu, predajte skutočnosť“.

Čítaj ďalej


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon