Reading:
BINANCE SA SPOJILA S VIRTUZONE, ABY UMOŽNILA MLADÝM PODNIKATEĽOM SPLÁCAŤ PÔŽIČKY POMOCOU KRYPTOMIEN
Share:

BINANCE SA SPOJILA S VIRTUZONE, ABY UMOŽNILA MLADÝM PODNIKATEĽOM SPLÁCAŤ PÔŽIČKY POMOCOU KRYPTOMIEN

avatar
by Ras Vasilisin
30. August 2022
BINANCE SA SPOJILA S VIRTUZONE, ABY UMOŽNILA MLADÝM PODNIKATEĽOM SPLÁCAŤ PÔŽIČKY POMOCOU KRYPTOMIEN

Binance podporuje mladých podnikateľov

Prítomnosť najväčšej kryptomenovej burzy na svete Binance na Blízkom východe je čoraz zreteľnejšia. To všetko je spôsobené zavedením rôznych licencovaných operácií v Abu Dhabi, Dubaji a ďalších regiónoch. Spoločnosť sa zameriava na aktivity v hlavnom korporátnom sektore Spojených arabských emirátov (SAE).

Akciový trh sa teraz spojil s obchodným veriteľom Virtuzone. Vďaka tomuto partnerstvu umožní novým podnikateľom splácať pôžičky pomocou kryptomien.

Virtuzone teraz bude prijímať digitálne aktíva vďaka integrácii Binance Pay do svojej platobnej brány. Okrem toho dáva spoločnostiam možnosť splácania seedu a iných foriem financovania prostredníctvom kryptomien. To všetko je zamerané na znižovanie bariér pre podnikateľov a podporu startupovej komunity.

Po tom, čo financovanie rizikovým kapitálom v júli kleslo o viac ako 43 %, začali podnikatelia počas poklesu hľadať prostriedky pre nové kryptomenové podniky. Spoločnosť Virtuzone okrem toho, že im v tejto situácii poskytla nové riešenia, navyše predstavila plány na urýchlenie prijatia Web3 na Blízkom východe.

Richard Teng, šéf Binance pre Blízky východ a severnú Afriku (MENA), v rozhovore pre Cointelegraph povedal:

„Trh, ktorý sa v Spojených arabských emirátoch rozvíja okolo odvetvia Web3, sa vďaka mnohým vládnym iniciatívam stane globálnym centrom pre investorov do digitálnych aktív.“

dubai

Binance očakáva, že región MENA v priebehu nasledujúcich troch desaťročí zaznamená značný demografický skok. Teng vo svojom prejave zdôraznil, že vstup na zatiaľ nerozvinutý trh si vyžaduje zavedenie regulačného rámca pre kryptomeny.

Čítaj ďalej


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon