Reading:
BINANCE VYTVÁRA VIP PLATFORMU BINANCE INSTITUTIONAL
Share:

BINANCE VYTVÁRA VIP PLATFORMU BINANCE INSTITUTIONAL

avatar
by Ras Vasilisin
28. June 2022
BINANCE VYTVÁRA VIP PLATFORMU BINANCE INSTITUTIONAL

Kryptomenová burza Binance spúšťa svoju novú platformu pre VIP používateľov a inštitucionálnych investorov s názvom „Binance Institutional“. Toto je spôsob, ako spoločnosť zlepší svoju zákaznícku stratégiu väčším kapitálom.

 

Binance Institutional

Binance prostredníctvom tweetu oznámila, že sa rozhodla spustiť toto konkrétne riešenie po „úsilí zlepšiť svoju ponuku a inštitucionálne služby“.

VIP program predstavuje funkcie, ako je odmeňovanie používateľov viacerými zľavami a inými výhodami, ktoré tiež pomôžu zvýšiť objem ich obchodovania na burze.

Táto VIP služba ponúka celý rad atribútov, ako sú obchodné služby zamerané na inštitúcie a jednotlivcov s vysokým čistým majetkom, rodinné kancelárie, hedžové fondy, spoločnosti spravujúce aktíva, ako aj ťažiarov kryptomien. Služby sú prispôsobené aj potrebám rôznych inštitúcií.

Funkcie „novej“ Binance

Binance Institutional je pokus o modernizáciu služieb ponúkaných inštitúciám. Kryptomenová burza ich oslovila s ponukou, ktorá zahŕňa správcov aktív, korporácie, poskytovateľov likvidity, ale aj obchodné spoločnosti.

Nová verzia platformy spomínaná v blogovom príspevku ponúkne aj služby správy a ukladania majetku. Chýbať nebude ani sprostredkovateľský program a program likvidity. Nová služba tiež poskytuje produkty a služby inštitucionálnej kvality, ktoré zahŕňajú transakčné riešenia, produkty generujúce viac výnosov, profesionálne ponuky s údajmi a výkazníctvom.

Čítaj ďalej


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon