Reading:
Bitcoin analýza – cena čoskoro uzavrie triangel priamo na rezistencii 40 000 $
Share:

Bitcoin analýza – cena čoskoro uzavrie triangel priamo na rezistencii 40 000 $

avatar
by Virtuse Admin
3. February 2022
Bitcoin analýza – cena čoskoro uzavrie triangel priamo na rezistencii 40 000 $

Bitcoin pokračuje vo svojom miernom rastúcom trende a nachádza sa už tesne pod hladinou 40 000 $. Zatiaľ to však na prieraz nevyzerá. Objemy sú minimálne a cena vytvorila krátkodobý rastúci klin, ktorý sa pravdepodobne uzavrie priamo na hlavnej rezistentnej zóne. Dokonca nejde ani o nový pattern v rámci štruktúry.

Cena vytvorila rastúci klin podobný tomu, ktorý vznikol v druhej polovici decembra. Uzavretie triangla vtedy nastalo presne na rezistentnej línii. Inak tomu nie je ani teraz. Objemy taktiež signalizujú podobný scenár. Napriek tomu cena samotná obsahuje najviac informácií a možné je všetko.

Bitcoin uzatvára klín
Bitcoin uzatvára klin. Zdroj: TradingView

Bitcoin uzatvára klin

V prípade, že cena uzavrie klin korekčným legom, najpodstatnejšie bude dosiahnuť vyššie alebo aspoň rovnaké lokálne minimum v porovnaní s tým predošlým. Posledné minimum sa nachádza na hladine 33 000 $. Ďalší supportje potom na významnej hranici 30 000 $.

Na druhej strane, ak sa klin uzavrie smerom nahor, tak prvá rezistencia, ktorú bude musieť cena prekonať, je hladina predošlého maxima 43 500 $. Pravdepodobne by však cena toto maximum neprekonala na prvý pokus. Cene by sa v tomto scenári podarilo prekonať dlhodobú rezistenciu korekcie vo forme vlajky.

 

ČÍTAŤ ĎALEJ


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon