Reading:
BITCOIN SA BUDE OBCHODOVAŤ ZA 300 000 DOLÁROV, HOVORÍ KEVIN O’LEARY
Share:

BITCOIN SA BUDE OBCHODOVAŤ ZA 300 000 DOLÁROV, HOVORÍ KEVIN O’LEARY

avatar
by Ras Vasilisin
23. February 2022
BITCOIN SA BUDE OBCHODOVAŤ ZA 300 000 DOLÁROV, HOVORÍ KEVIN O’LEARY

Keď píšeme tieto slová, kurz BTC klesá. Televízna hviezda Kevin O’Leary však tvrdí, že cena bitcoinu bude v konečnom dôsledku niekoľko stoviek tisíc dolárov, prečo?

 

Inštitucionálni investori

Hviezda Shark Tank Kevin O’Leary sa nedávno podelila o svoju bitcoinovú predpoveď. Zdôraznil dôležitosť vstupu veľkých inštitucionálnych hráčov na trh, čo by malo zdvihnúť valuáciu kryptomien.

Inštitucionálni investori stále nemôžu nakupovať bitcoin alebo inú kryptomenu priamo kvôli nariadeniam SEC. Tí, ktorí nie sú schopní investovať do digitálnych aktív sami, začali investovať do medziproduktov, ako sú ETF. O’Leary však vysvetlil, že keď si konečne budú môcť kúpiť BTC sami, stane sa to katalyzátorom, ktorý zvýši valuáciu celého trhu.

V rozhovore pre médiá hviezda Shark Tank povedala, že žiadna inštitúcia nedrží bitcoiny vo svojich súvahách a je to kvôli reguláciám. Tieto inštitúcie, vrátane štátnych investičných fondov a dôchodkových plánov, nie sú schopné priamo nakupovať BTC.

„A neurobia to, kým im to ich oddelenia pre dodržiavanie predpisov nepovolia,“ povedal O’Leary.

Dodal, že „bitcoin dosiahne 100 000 dolárov, 200 000 dolárov, 300 000 dolárov, a to sa stane, keď ho inštitúcie konečne kúpia“. Zároveň však poznamenal, že veľa závisí od úradov, ktoré musia umožniť najväčším hráčom na trhu nakupovať kryptomeny.

ČÍTAŤ ĎALEJ


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon