Reading:
Bitcoin tento rok môže dosiahnuť 100 000 dolárov – Tu sú hlavné dôvody!
Share:

Bitcoin tento rok môže dosiahnuť 100 000 dolárov – Tu sú hlavné dôvody!

avatar
by Virtuse Admin
23. August 2021
Bitcoin tento rok môže dosiahnuť 100 000 dolárov – Tu sú hlavné dôvody!

Bitcoin sa počas tohto mesiaca rozbehol a atakuje niekoľkomesačné maximá. A to dokonca posledné dni ho môžeme sledovať, ako každý deň láme nové lokálne maximum. Zatiaľ čo ešte minulý mesiac vyzeralo všetko biedne, tak teraz sa s veľkou pravdepodobnosťou schyľuje ku jednému z najväčších historických rastov v celej histórii. Hlavne po zlomení ATH sme vždy v minulosti mohli sledovať divoký rast o niekoľko percent prakticky každý deň. Je však možne, že Bitcoin sa tento rok dostane až na 100 000 USD? Určite tu je reálna pravdepodobnosť. Toto sú hlavné faktory, ktoré podporujú teóriu rastu až na 100 000 USD.

Začína sa znovu hype

Vidíme to aj my na číslach z Google analytics, ako každý deň náš magazín navštevuje stále viac a viac ľudí. Nie sme však sami. Aj na Google trendsmôžeme konečne po dlhšej dobe vidieť lokálne zvýšenie záujmu. Práve rastúci trend veľmi pomáha k popularizácii a príchodu nových obchodníkov a investorov, ktorí chcú na tom rovnako zarobiť ako ostatní.

Práve vtedy sa spúšťa takzvaný domino efekt, pri ktorom sa postupne exponenciálnym rastom zvyšuje dopyt po nákupe kryptomien a ceny začínajú stále viac a viac rásť. Pomáha samozrejme aj to, keď sa ľudia medzi sebou rozprávajú, ako nakúpili Bitcoin a sú v zisku. Sám som v minulosti zažil prípady, že blízki nakúpili kryptomeny iba preto, lebo som im povedal, ako som kedysi dávno nakúpil a teraz som v zisku.

ČÍTAŤ ĎALEJ


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon