Reading:
Bitcoin za 500 000 dolárov! – Ktorá spoločnosť je taká optimistická a prečo?
Share:

Bitcoin za 500 000 dolárov! – Ktorá spoločnosť je taká optimistická a prečo?

avatar
by Ras Vasilisin
9. March 2022
Bitcoin za 500 000 dolárov! – Ktorá spoločnosť je taká optimistická a prečo?

Skybridge Capital očakáva Bitcoin za 500 000 dolárov!Skybridge Capital očakáva Bitcoin za 500 000 dolárov!,zdroj: www.shutterstock.com/PhuongD.Nguyen

Zakladateľ spoločnosti Skybridge Capital prišiel s novou predpoveďou ceny Bitcoinu. Verí, že v blízkej budúcnosti dosiahne kryptomena hodnotu 100 000 dolárov a neskôr v dlhodobom horizonte môže dosiahnuť až 500 000 dolárov! Avšak upozorňuje, že je ešte veľa práce, predovšetkým v oblasti regulácie.

Ako vidí Bitcoin Skybridge Capital?

Anthony Scaramucci, zakladateľ spoločnosti Skybridge Capital, sa vyjadril o budúcnosti Bitcoinu v rozhovore s Melissou Francisovou.

Scaramucci sa priznal, že očakával predchádzajúci rok cenu BTC 100 000 dolárov za kus. Pripustil však, že nevyhodnotil správne regulačné prostredie po tom, čo Komisia pre cenné papiere (SEC) v USA schválila fondy obchodované na burze (ETF) spojené priamo či nepriamo s kryptomenami.

„Myslel som si, že hneď ako budeme mať bitcoinové futures, skončíme s hotovosťou takmer okamžite. Na to je však príliš veľký politický protitlak.“ Namiesto toho sa BTC zo svojho historického maxima 69 000 USD dostal na úroveň 40 000 USD. To však neznamená, že je koniec.

Čítať ďalej


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon