Reading:
Bitrise: Projekt inšpirovaný Solanou vyletel na 3 000 %
Share:

Bitrise: Projekt inšpirovaný Solanou vyletel na 3 000 %

avatar
by Virtuse Admin
25. November 2021
Bitrise: Projekt inšpirovaný Solanou vyletel na 3 000 %

Bitrise: Projekt inšpirovaný Solanou vyletel na 3 000 % – Čo od neho očakávať a prečo tak vzrástol?

Bitrise je projekt, ktorý buduje decentralizovaný finančný systém a je inšpirovaný rozbehnutou Solanou. Za jeden mesiac robil neuveriteľných 3 000 %.

Ide o rekordný nárast kryptomeny za posledné 3 mesiace. Tím za projektom Bitrise pracuje na veciach, ktoré iným projektom DeFi trvali oveľa dlhšie. Tento fakt môže vysvetliť nadšenie o novinky, ktoré projekt priniesol na kryptomenový trh.

Bitrise si berie dobrý príklad

3 000-percentný rast prišiel po oznámení od developerov Bitrisu, ktorý nadchol určitú časť kryptomenovej komunity. Najzaujímavejšie je spustenie možnosti stakingu, ktorý prilákal tisíce nových členov kryptografickej komunity vrátane tých investorov, ktorí prišli od Solany.

Vedenie oznámilo, že staking sa začne koncom novembra 2021, a podobne ako to má Solana, príjem zo stakingu bude vcelku vysoký. So zaujímavými 80 % APY Bitrise získal serióznu pozornosť od „veľrýb“ z ostatných veľkých kryptomien.

Dôležitým aspektom je generovanie príjmov. Podobne ako Solana, bude Bitrise prevádzkovať vo svojom ekosystéme viac produktov, aby generoval väčšie príjmy za svoje mince. Ekosystém už má spustených niekoľko produktov vrátane auditov, „Techrate Audi“ či „dAppky“, ktoré boli vyvinuté za 3 mesiace. Pracujú taktiež na kryptomenovej výmene a čoskoro ako Solana, aj tento inšpirujúci projekt prisľúbil vyvinúť ešte viac produktov pre svoj ekosystém. Pre porovnanie, Solana má zatiaľ na starosti viac ako 400 projektov.

Investori majú zjavne veľké očakávania

Tento nárast prišiel hlavne kvôli dôvere v dlhodobý úspech a stabilitu tohto coinu. Projekt má stále jednu z najinovatívnejších tokenomík. Rovnako ako pri Solane, aj tu bude tokenová distribúcia určená na odmeňovanie investorov.

Investori získavajú statický príjem, ktorý sa automaticky posiela do peňaženiek držiteľov tokenov každých 60 minút. Existuje už dostatok investorov, ktorí sa pripájajú na túto mincu, vrátane členov komunity Solana, aby získali bezplatné tokeny za „hodlovanie“ tokenu BRISE počas toho, ako čakajú na staking.

ČÍTAŤ ĎALEJ


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon