Reading:
Chybička sa vlúdila
Share:

Chybička sa vlúdila

avatar
by Ras Vasilisin
10. November 2022
Chybička sa vlúdila

Od prvého potvrdeného prípadu ochorenia COVID-19 ubehli už tri roky. 

(Podľa South China Morning Post sa prvý prípad datuje k 17. novembru 2019)

Minulý rok som skonštatoval, že lockdowny zlyhali, pretože sa im nepodarilo zastaviť vírus, zničili životy miliónom ľudí a rozdelili spoločnosť. Dôkazom je priznanie spoločnosti Pfizer, že svoju vakcínu ani netestovala na zastavenie prenosu Covid-19.

Zdá sa, že po troch rokoch sme dosiahli fázu “pardon, vlúdila sa chybička“.

Tí, ktorí nás hodili do domáceho väzenia, zničili naše podnikanie, nútili do očkovania a šírili strach a hromadnú hystériu, dnes hovoria: “obráťme list a poďme ďalej”. Pre politikov je covid už nepodstatná a nepríjemná téma dávnej minulosti. Veď dnes tu predsa máme vojnu na Ukrajine, energetickú krízu, globálnu recesiu a rekordnú infláciu. 

Inak povedané, chcú sa potichučky vypariť dúfajúc, že sa na to rýchlo zabudne a prehlušia to inou témou. Pravdupovediac, tak to robili vždy.

Presne o to sa snaží aj miliardármi podporovaný elitársky portál The Antlantic, ktorý v minulom týždni vydal článok s názvom: „Poďme vyhlásiť pandemickú amnestiu.” 

V článku sa píše: „Potrebujeme si navzájom odpustiť za to, čo sme urobili a povedali, keď sme boli v temnote covidu.”

Nový normál, no nie lepší 

Poďme sa preto pozrieť, z čoho sa elitári chcú rýchlo vyviniť.

Po troch rokoch sa dá skonštatovať, že covid a najmä opatrenia proti nemu boli jedny z najdeštruktívnejších udalostí, aké sme v tomto storočí zažili.

Potrvá niekoľko rokov, kým zistíme, čo všetko sa za dva roky nezmyselných opatrení zdevastovalo. 

Avšak už dnes vieme jednoznačne potvrdiť, že lockdowny zničili celú globálnu ekonomiku, vrátane tej našej. Napríklad, slovenský hrubý domáci produkt sa prepadol viac, ako kedykoľvek v histórii a štátny dlh za dva roky vzrástol o viac ako 30 percent. To je v histórii Slovenska nemá obdobu. 

Všetky známky rozpadajúcej sa spoločnosti nám zrazu prídu ako normálne. Nárasty psychických ochorení, samovrážd, úmrtí na rakovinu, cukrovku, srdcové ochorenia, alkoholizmus, na to všetko sme si zvykli, ako keby to patrilo ku každodennému životu vyspelej spoločnosti. Dnes tu máme nový normál a bohužiaľ, nie lepší. 

Vakcíny nezabránili v prenose ako nám tvrdili

Vedci už otvorene priznávajú, že použitie lockdownov a reštrikcií počas covidu bolo totalitné. Inštitúcie počas pandémie zámerne zneužívali zastrašovanie a poplašné správy na to, aby ľudí držali v strachu a kontrolovali ich. 

Od pôvodných dvoch týždňov potrebných na spomalenie šírenia sme rýchlo prešli k prepúšťaniu zamestnancov, ale aj zdravotníckych pracovníkov, ak nesúhlasili s očkovaním. Tisíce ľudí stratilo prácu, pretože odmietli prijať neoverený medicínsky zákrok, o účinnosti ktorého mali pochybnosti. A právom. Dnes už vieme, že vakcíny nikdy nezabránili v prenose alebo v nakazení koronavírusom. Boli sme zavedení a oklamaní.  

Masová psychóza robila bláznov z normálnych ľudí. Napríklad, moja žena doslovne vyhodila môjho plne zaočkovaného a omaskovaného krstného syna od Štedrej večere len preto, že prekročil maximálny počet osôb stanovený štátnym úradníkom, ktorý vyzerá ako 5-minút pred infarktom. Bolo to hromadné šialenstvo a škody na spoločnosti sú nevyčísliteľné. 

Takže nie, neprijímame vaše ospravedlnenie a chybička, ktorá sa vlúdila musí byť riadne vyšetrená a vinníci potrestaní.

Najhoršie na tom je, že potom, čo nás viac ako dva roky zastrašovali, démonizovali a klamali sa ukázalo, že celá ich “veda“ bola takpovediac postavená na vode. 

Dnes už aj tí najväčší covid džihádisti priznávajú, že rúška nezabránili prenosu, pravidlo dvoch metrov bolo “vyfabrikované” a vakcíny nielenže nebránili v prenose, ale nikdy na to ani neboli testované.  

Potrebujeme viac dôkazov o podvode? 

Pokrytectvo a cenzúra

Doslovne všetko, čo bolo štátom, sociálnymi sieťami a médiami cenzurované ako konšpirácia a “nevedecké” sa dnes ukázalo byť pravdivé. 

A nezabudnime ani na pokrytectvo globálnych elít. 

Toto sú možno tie najpamätnejšie fotografie, ktoré dokonale sumarizujú ich skutočný vzťah ku covidu.  

Pre nich to však nie je pokrytectvo. Elitári majú iné pravidlá, pretože sú samozrejme lepší ako my. Oni totiž naozaj veria, že pre nich platia iné pravidlá ako pre “plebs”.

 

Nikdy nezabudnime 

Nikto zo zodpovedných za túto nevídanú deštrukciu dnes samozrejme žiadnu zodpovednosť nepripúšťa. 

A čo je ešte horšie, tí istí ľudia, ktorí nám vedome rozbíjali spoločnosť a rodiny, majú v úmysle pokračovať v rovnakom šialenstve.

To im už ale nikdy nesmieme dovoliť!

A jediný spôsob ako tomu zabrániť, je brať ľudí, ktorí nám zničili spoločnosť, na zodpovednosť.  Nepotrebujeme žiadosti o covid-amnestiu, zľahčovanie škôd, ani zbabelé statusy na sociálnych sieťach o tom, ako sa musíme “posunúť ďalej”.

To čo potrebujeme je oficiálne prešetrenie udalostí a nie zametanie pod koberec. 

Potrebujeme kompenzáciu za spôsobené škody, tresty za zničené životy a firmy. Inak povedané, skutočné reštitúcie.   

Nemôže predsa niekto navrhnúť, schváliť a násilím vyžadovať protiľudské nariadenia, ktoré dokázateľne poškodzovali milióny ľudí a potom nás žiadať o amnestiu.  

Takže prepáčte, ale “pardon, chybička sa vlúdila” nám nepostačuje lebo národ, ktorý sa z histórie nepoučí, je odsúdený si ju zopakovať.


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon