Reading:
EBAY ZVAŽUJE IMPLEMENTÁCIU PLATIEB V KRYPTOMENÁCH
Share:

EBAY ZVAŽUJE IMPLEMENTÁCIU PLATIEB V KRYPTOMENÁCH

avatar
by Ras Vasilisin
2. March 2022
EBAY ZVAŽUJE IMPLEMENTÁCIU PLATIEB V KRYPTOMENÁCH

Napriek dynamickému rozvoju odvetvia najväčšie platformy elektronického obchodu stále neprijímajú kryptomeny ako platobný prostriedok. Z nedávnej štúdie je zrejmé, že čoraz viac spotrebiteľov je ochotných platiť týmto spôsobom.

Je to nepochybne len otázka času. Odvetvie obchodovania však jednoznačne potrebuje priekopníka, ktorý postaví trh na cestu bitcoinu a iných digitálnych mien. Prvá obchodná platforma, ktorá sa rozhodne pre tento typ platby, okamžite upúta pozornosť celej komunity.

10. marec Deň pre investorov na eBay

10. marca organizuje eBay deň pre svojich investorov, aby prediskutovali všetky zmeny a inovácie, na ktoré sa spoločnosť zameriava.

„Stále vyhodnocujeme ďalšie spôsoby platby, ktoré by sme mali na platforme implementovať. V súčasnosti neakceptujeme kryptomeny. 10. marca plánujeme ponoriť sa do všetkých týchto problémov platieb, reklamy, našich cieľových skupín,“  povedal Jamie Iannone pre The Street.

V súčasnosti môžete na eBay platiť okrem iného cez Apple Pay a Google Pay. V niektorých regiónoch sveta obchodný gigant nakupuje aj s odloženými platobnými podmienkami.

Prijímanie transakcií s kryptomenami sa javí ako ďalšia prirodzená voľba, keďže súčasná taktika spoločnosti sa zameriava na to, aby bola modernou obchodnou platformou pre mileniálov a Gen-Z. Najmä medzi generáciou milénia je vysoké percento ľudí, ktorí držia svoje úspory v digitálnych menách, ako sme informovali minulý rok.

Obchodujte NFT na eBay

NFT je teraz možné obchodovať cez eBay. Stojí za zmienku, že obchodovanie sa nezačalo z iniciatívy platformy, tento trend iniciovali samotní používatelia. Aukcie NFT sú také populárne, že pre ne boli vytvorené špeciálne podkategórie v sekciách týkajúcich sa umenia a hudby. Táto skutočnosť navyše hovorí pre zavedenie transakcií kryptomien.

Čítať ďalej


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon