Reading:
EMIRATES VSTUPUJE NA TRH NFT A METAVERSE
Share:

EMIRATES VSTUPUJE NA TRH NFT A METAVERSE

avatar
by Ras Vasilisin
19. April 2022
EMIRATES VSTUPUJE NA TRH NFT A METAVERSE

Národný dopravca Spojených arabských emirátov Emirates 14. apríla oznámil, že spustí „zberateľský a spotrebný tovar“ NFT. Spoločnosť chce tiež poskytnúť „vzrušujúci metaverse zážitok“ pre svojich zákazníkov a zamestnancov.

Sheikh Ahmed Al Maktoum, prezident a generálny riaditeľ Emirates, uviedol, že región je už lídrom v digitálnej ekonomike.

„Dubaj a Spojené arabské emiráty dláždia cestu v digitálnej ekonomike jasnou víziou podporovanou praktickými politikami a regulačnými rámcami v oblastiach, ako sú virtuálne aktíva, umelá inteligencia a ochrana údajov,“ vysvetlil.

Spoločnosť tiež oznámila, že jej pavilón na Expo 2020 sa premení na centrum inovácií. Cieľom je prilákať do krajiny odborníkov z celého sveta, aby „uviedli k životu budúce projekty leteckých spoločností vrátane projektov súvisiacich s metaverse, NFT a Web3.0.

„Je dobré, že náš pavilón Emirates Expo sa premení na centrum pre rozvoj špičkových budúcich skúseností v súlade s víziou SAE pre digitálnu ekonomiku,“ dodal prezident spoločnosti.

Povedal tiež, že letecká spoločnosť je nadšená z nových technológií.

Pred viac ako piatimi rokmi spoločnosť Emirates použila na svojej webovej stránke a v špeciálnej aplikácii technológiu virtuálnej reality (VR), aby budúcim pasažierom ukázala 3D pohľad na interiér svojho lietadla a pripravila ich na zážitok na palube.

Čítaj ďalej


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon