Reading:
ETHEREUM VEĽRYBY NAHROMADILI VIAC AKO 400 MILIÓNOV DOLÁROV V ETH ZA 10 DNÍ
Share:

ETHEREUM VEĽRYBY NAHROMADILI VIAC AKO 400 MILIÓNOV DOLÁROV V ETH ZA 10 DNÍ

avatar
by Ras Vasilisin
3. May 2022
ETHEREUM VEĽRYBY NAHROMADILI VIAC AKO 400 MILIÓNOV DOLÁROV V ETH ZA 10 DNÍ

Podľa spoločnosti Santiment, ktorá pravidelne poskytuje najnovšie analýzy z trhu s kryptomenami, po štvormesačnom období nečinnosti veľryby Ethereum obnovili akumuláciu ETH.

ETH veľryby v útoku

Z tweetu zverejneného spoločnosťou sa dozvedáme, že veľryby, ktoré majú v držbe 1000-10 000 ETH pridali do svojich peňaženiek 142 000 ETH v celkovej hodnote okolo 407 415 040 USD pri súčasnom kurze tejto kryptomeny. Dynamický skok nahromadených mincí nastal asi po štyroch mesiacoch stagnácie.

Naposledy veľkí hráči z trhu Ethereum konali s takouto dynamikou koncom minulého roka.

 

 

 

 

Kľúčové zainteresované strany Etherea vykazujú určitú akumuláciu a pridávajú 142 000 ETH do svojich peňaženiek za posledných 10 dní. – čítame v obsahu príspevku na ich oficiálnom Twitteri.

Analytická firma uviedla, že veľryby Binance Coin (BNB) nedávno zvýšili svoju nákupnú aktivitu, čo by podľa Santiment mohlo byť signálom blížiaceho sa zvrátenia cien.

Na druhú stranu Santiment varuje investorov, že vysoká volatilita, ktorá bola cez víkend zaznamenaná na trhoch s digitálnymi aktívami, by mala pokračovať, keď sa Federálny rezervný systém blíži k ďalšiemu rozhodnutiu o zvýšení sadzieb, ktoré je ohlásené na máj.

 

 

 

 

Ceny plynu Ethereum rastú

Okrem návratu veľrýb po štvormesačnej prestávke vzrástli aj ceny plynu v sieti Ethereum.

Čítaj ďalej


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon