Reading:
Five Star Bank ponúkne svojím zákazníkom bitcoiny
Share:

Five Star Bank ponúkne svojím zákazníkom bitcoiny

avatar
by Virtuse Admin
3. February 2022
Five Star Bank ponúkne svojím zákazníkom bitcoiny

Klienti amerického poskytovateľa finančných služieb Five Star Bank budú môcť už čoskoro bezpečne nakupovať a investovať do bitcoinov (BTC) priamo cez svoje bankové účty. To všetko vďaka partnerstvu s NYDIG.

 

Five Star Bank ponúka BTC

Digitálna investičná skupina New York (NYDIG) uzavrela partnerstvo s americkou Five Star Bank, aby svojim zákazníkom ponúkla bitcoiny do konca druhého štvrťroka 2022.

Ako bolo oznámené, Five Star Bank plánuje integrovať platformu BTC so systémami NYDIG a službou internetového bankovníctva a aplikáciou mobilného bankovníctva. Majiteľom bankových účtov to umožní nakupovať kryptomeny jednoduchým spôsobom.

V komentári k oznámeniu, prevádzkový riaditeľ Five Star Bank, Martin K. Birmingham, vyjadril svoj zámer preklenúť priepasť medzi existujúcimi aktívami krytými fiat menou a bitcoinami tým, že zákazníkom poskytne bezpečné digitálne riešenie.

Vďaka NYDIG vytvárame pre našich klientov bezpečný, efektívny a užívateľsky príjemnejší spôsob riadenia digitálnych transakcií. V Five Star Bank sa aj naďalej zameriavame na zákaznícku skúsenosť a sme hrdí na to, že môžeme predstaviť investičné riešenie založené na kryptomenách, ktoré rozšíri prístup k tejto novej možnosti peňaženky pre spotrebiteľov v celom našom geografickom dosahu a, úprimne povedané, v celej krajine, povedal.

Sean Willett, administratívny riaditeľ banky, dodal, že exponenciálny rast, ku ktorému dochádza v odvetví digitálnych aktív, zohral hlavnú úlohu pri vytváraní partnerstva s NYDIG. Willet tiež zdôraznil dôležitosť podpory „zvýšeného investičného apetítu kryptomien“.

NYDIG podporuje adopciu

First Star Bank sa teraz pripája k rastúcemu zoznamu amerických poskytovateľov finančných služieb s cieľom integrovať funkcie NYDIG. V roku 2021 spoločnosť spolupracovala napríklad s kalifornskou bankou First Foundation a spoločnosťou z trhu online bankovníctva Q2. Spoločnosť nadviazala spoluprácu aj s americkou poisťovňou MassMutual. Dohoda bola navrhnutá s cieľom sprístupniť bitcoiny kvalifikovaným investorom.

V júni 2021 Národný pokladničný register (NCR) oznámil partnerstvo s NYDIG, aby umožnilo 650 úverovým spoločnostiam a americkým bankám ponúkať služby obchodovania s kryptomenami prostredníctvom mobilných aplikácií.

Spoločnosť tiež uzavrela partnerstvo s reštauračným a pohostinským gigantom Landry na spustenie vernostného programu založeného na BTC.

zdroj: beincrypto.pl, pixabay.com

ČÍTAŤ ĎALEJ


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon