Reading:
Koľko peňazí by vám dokázalo zásadne zmeniť život?
Share:

Koľko peňazí by vám dokázalo zásadne zmeniť život?

avatar
by Virtuse Admin
5. August 2020
Koľko peňazí by vám dokázalo zásadne zmeniť život?

Koľko peňazí by vám dokázalo zásadne zmeniť život? Milión, stotisíc? Ak je to viac ako 20 000 eur, máte nadpriemerné sny. Vyplýva to z prieskumu spoločnosti OnePoll, podľa ktorého priemerný človek považuje sumu 19 800 dolárov za hranicu, ktorá by mu zmenila život.

Zaujímavé ale na tom je, že:

takú sumu a ešte vyššiu si dokážete nasporiť za 3 roky. Stačí na to 1000 dolárov ako počiatočná investícia a mesačne si odkladať po 500 dolároch za predpokladu, že ročný výnos bude 10%.  

Kto vám ale dá 10 percent ročne? Je to vôbec reálne? 

Podľa historických štatistík určite je. Nemusíte pritom hrať lotériu v podobe stávky na akcie jednej spoločnosti. Stačí veriť celému trhu. Jeden z najznámejších akciových indexov na svete, americký S&P 500, zarábal od roku 1976 ročne v priemere 10.72% (dostupný aj na platforme Virtuse ako ETF pod tickrom SPY, pod názvom SPDR S&P 500).

A to nie je všetko:

Ak skúsite kalkulačku Investor.gov zistíte, že za 40 rokov pravidelného investovania po $200 mesačne môžete ľahko ušetriť až 1 milión dolárov.

graph

Preto náš team vyvinul  novú funkcionalitu opakujúcich sa obchodov. Teraz už máte aj vy možnosť nastaviť si pravidelné nákupy na dennej, týždennej alebo mesačnej báze. Všetko z pohodlia domova.

Je to jednoduché. Funguje to takto:

1.       Nastavte frekvenciu opakovaných obchodov – denne, týždenne alebo mesačne.

2.       Vyberte si triedu aktív, ktorú chcete kúpiť.

3.       Vyberte si aktívum, ktoré chcete kúpiť (14 kryptomien)

Denné opakujúce sa obchody sa budú vykonávať podľa času prvého obchodu. Týždenné opakujúce sa obchody sa nastavujú podľa dňa v týždni prvého obchodu, takže ak ho umiestnite vo štvrtok, vykoná sa nasledujúci štvrtok. Pre mesačné opakujúce sa obchody bude opakovanie stanovené podľa dňa v mesiaci prvého obchodu, takže ak ho umiestnite na tretí deň v mesiaci, vykoná sa nasledujúci mesiac taktiež na tretí deň.

Nikdy neexistoval ľahší, či pohodlnejší spôsob, ako investovať a zarobiť si svoj prvý milión.  

Sledujte nás ďalej. K opakujúcim sa obchodom čoskoro pribudnú aj ďalšie funkcie a možnosti!

ZAČNITE OBCHODOVAŤ


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon