Reading:
MATHEUS NICOLAU Z UFC BUDE VYPLATENÝ V BITCOINOCH
Share:

MATHEUS NICOLAU Z UFC BUDE VYPLATENÝ V BITCOINOCH

avatar
by Ras Vasilisin
22. March 2022
MATHEUS NICOLAU Z UFC BUDE VYPLATENÝ V BITCOINOCH

Matheus Nicolau, bojovník v mušej váhe UFC, ktorý sa umiestnil na 8. mieste, podpísal dohodu, podľa ktorej bude od 21. marca 2022 dostávať budúcu odmenu za bitky v bitcoinoch. Transakcie bude sprostredkovať procesor Bitwage. Nicolau je prvým latinskoamerickým bojovníkom UFC, ktorý je platený kryptomenami.

„Som nadšený, že dostanem svoje zárobky v bitcoinoch. Ako športovec tvrdo pracujem, aby som si zarobil na živobytie, no s rastúcou infláciou sa obávam, že táto drina príde nazmar. Používaním Bitwage na zarábanie bitcoinov viem, že si zabezpečujem hodnotu svojej práce“.

Nicolau je Brazílčan z Belo Horizonte. Trh s kryptomenami v Južnej Amerike zaznamenal za posledné dva roky rýchly rast v dôsledku ekonomických ťažkostí ako napr. obrovská inflácia.

Manažér Nicolau Vinícius Las Casas povedal:

„Sme veľmi naklonení bitcoinu a chceme šíriť jeho evanjelium prostredníctvom tohto posledného obchodu“.

Okrem brazílskeho bojovníka bude Battlefield využívať aj jeho manažér na získanie časti zárobku v BTC.

Čo je to Bitwage?

Bitwage je najväčšia mzdová, fakturačná a benefitná spoločnosť na svete v oblasti kryptomien. Jej služby umožňujú súkromným osobám aj spoločnostiam na celom svete dostávať svoj mesačný plat v primárnej kryptomene. Bitwage je priekopníkom v tomto odvetví so svojimi produktmi Bitcoin 401k a Lightning Payroll.

Jonathan Chester, generálny riaditeľ spoločnosti Bitwage, povedal:

„Práca s Matheusom bola pre nás obohacujúca skúsenosť. Je to úžasný hráč s mentalitou šampióna“.

Nicolau však nie je prvým profesionálnym športovcom, ktorý dostáva svoj bitcoinový plat. Takýto krok už urobili profesionálni futbalisti Achara Ifunanyachi a Alex Crognale.

Čítať Ďalej


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon