Reading:
Najbohatší muž Ázie vyzdvihuje blockchain a metaverzum
Share:

Najbohatší muž Ázie vyzdvihuje blockchain a metaverzum

avatar
by Virtuse Admin
9. December 2021
Najbohatší muž Ázie vyzdvihuje blockchain a metaverzum

Najbohatší muž Ázie vyzdvihuje blockchain a metaverzum – tvrdí, že sme svedkami digitálnej revolúcie.

Najbohatší muž Ázie, indický miliardár Mukesh Ambani, vyjadril podporu technológii blockchain. Jeho krajina sa pripravuje na reguláciu kryptomien, zatiaľ čo on vidí v tomto sektore obrovský potenciál pre zachovanie indickej ekonomiky.

Najbohatší muž Ázie vyzdvihuje blockchain

Mukesh Ambani pôsobí ako predseda predstavenstva a výkonný riaditeľ spoločnosti Reliance Industries. Podľa jeho slov bude decentralizovaný finančný sektor v nasledujúcom desaťročí určovať trend tak, ako si to ani nedokážeme predstaviť.

„Som presvedčený o tom, že sa digitálna technológia stane akýmsi demokratizérom dnešného sveta. Aktuálne vidíme svet, v ktorom sa veľké spoločnosti veľmi ľahko dostávajú k finančným prostriedkom a, naopak, tie malé veľmi ťažko. A presne takto je to aj s ľuďmi. To sa však s určitosťou zmení.“

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Mukesh Ambani sa vyjadril aj k stále populárnejšiemu digitálnemu priestoru. Metaverzum podľa jeho slov odštartuje nové desaťročie definované extrémnou tvorbou nových hodnôt. Myšlienky a inovácie sa stanú omnoho cennejšími, ako fyzické bohatstvo.

„Sme svedkami štvrtej revolúcie, teda digitálnej revolúcie, kde budú digitálne technológie súčasťou života miliárd ľudí. Budú sa využívať úplne všade. Päť alebo šesť druhov technológií sa spojí dokopy a spoločnými silami zmenia celý svet. A práve preto má blížiaca sa digitálna revolúcia veľký význam pre Indiu a celý svet.“

ČÍTAŤ ĎALEJ

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon