Reading:
NEMECKO JE NAJVIAC PRIATEĽSKÁ KRAJINA KU KRYPTOMENÁM NA SVETE
Share:

NEMECKO JE NAJVIAC PRIATEĽSKÁ KRAJINA KU KRYPTOMENÁM NA SVETE

avatar
by Ras Vasilisin
19. April 2022
NEMECKO JE NAJVIAC PRIATEĽSKÁ KRAJINA KU KRYPTOMENÁM NA SVETE

Podľa štúdie spoločnosti Coincub je Nemecko krajinou, ktorá najviac podporuje kryptomeny. Singapur, líder predchádzajúceho vydania tohto rebríčka, je teraz na druhom mieste, zatiaľ čo USA sa umiestnili tesne za ním.

„Prijatie kryptomien Nemeckom a prelomové rozhodnutie povoliť investície do kryptomien umiestnili krajinu v prvom štvrťroku 2022 na prvé miesto,“ uviedla spoločnosť.

Príkladom nového smerovania v Nemecku sú plány Sparkasse, najväčšej finančnej skupiny v krajine. Svojim takmer 50 miliónom zákazníkov chce priniesť možnosti digitálneho obsahu.

Spomínaný Singapur je teraz na druhom mieste, zatiaľ čo vedúca svetová ekonomika USA na treťom. Prvú päťku uzatvárajú Austrália a Švajčiarsko.

Sergiu Hamza, generálny riaditeľ spoločnosti Coincub, vysvetlil, že jeho spoločnosť sa vo svojich správach snaží poskytnúť čo najpresnejší obraz o najnovších trendoch na trhu. Používa metodológiu bodovania na hodnotenie špecifických kategórií, ako sú prípady podvodov, využitie odborníkov (vrátane dostupnosti kurzov digitálneho obsahu od popredných inštitúcií) a počet ICO v každej krajine.

„Ako sa udalosti vyvíjajú, posúvame sa za hranice legislatívy alebo čistých čísel a zavádzame nové dimenzie, ktoré sú kľúčové pre určenie ‚priateľskosti voči kryptomenám alebo vyspelosti krajiny,“ povedal.

Čítaj ďalej


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon