Reading:
Počet hodlerských peňaženiek Bitcoinu dosahuje 5-ročné maximum
Share:

Počet hodlerských peňaženiek Bitcoinu dosahuje 5-ročné maximum

avatar
by Virtuse Admin
17. February 2022
Počet hodlerských peňaženiek Bitcoinu dosahuje 5-ročné maximum

Medzi držiteľmi Bitcoinu existuje pevné presvedčenie, že má zmysel ďalej držať a nepredávať. Hoci je to všeobecne známe, rozsah ich odhodlania je čoraz jasnejší.

Ako poznamenal populárny účet na Twitteri známy ako PlanC, počet peňaženiek, o ktorých sa predpokladá, že patria k dlhodobým obchodníkom, sa dramaticky zvyšuje. Nedávna cenová akcia tomuto trendu len pomohla.

S odvolaním sa na údaje spoločnosti Glassnode PlanC poznamenal, že tieto entity, definované ako peňaženky s najmenej dvoma významnými prichádzajúcimi transakciami a nulovými odchádzajúcimi transakciami, teraz dosiahli takmer päťročné maximum.

Stratené bitcoiny sú v metrike eliminované

Zdá sa, že posledné januárové dni boli obzvlášť atraktívne pre tých, ktorí hľadali pozíciu. Pár BTC/USD sa po prudkej korekcii totižto obchoduje už za vyše 44 000 $ a pokračuje v raste.

Údaje nezahŕňajú výmenné adresy a adresy staršie ako sedem rokov. Je to z dôvodu, aby sa znížila pravdepodobnosť, že cieľové peňaženky obsahujúce „stratené“ bitcoiny, ku ktorým vlastník už nebude mať prístup.

ČÍTAŤ ĎALEJ


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon