Reading:
Robert Kiyosaki prišiel s novým vyjadrením
Share:

Robert Kiyosaki prišiel s novým vyjadrením

avatar
by Virtuse Admin
2. December 2021
Robert Kiyosaki prišiel s novým vyjadrením

Robert Kiyosaki prišiel s novým vyjadrením – Inflácia neustále rastie, je potrebné dokúpiť BTC a ETH!  Aktívny investor a autor „bestsellerovej“ knihy Bohatý otec, chudobný otec Roberta Kiyosakiho tvrdí, že dokupuje viac BTC a ETH pre obavy z rastúcej inflácie.

Ďalej tvrdí, že „inflácia je daň z chudobných a strednej triedy. Inflácia robí bohatých bohatšími“.

Takto sa po celý rok vyjadroval Robert Kiyosaki

Inflácia je daň z chudobnej a strednej triedy. Inflácia robí bohatých ešte bohatšími. Ľudia, buďte chytrí a zbohatnite sami. Osobne dokupujem viac zlata, striebra, Bitcoinu, Etherea, nehnuteľností a ropu.“

Kiyosaki už dlhšiu dobu varuje pred infláciou vďaka viacerým nepríjemným okolnostiam, ktorým momentálne čelí celé ľudstvo. Investor už dávnejšie odporúčal vložiť peniaze do Bitcoinu a niektorých kryptomien.

V októbri autor niekoľkých úspešných kníh tweetoval, že prezident Joe Biden a FED „ničia chudobných ľudí“ k čomu dodáva, že Spojené štáty sa dostávajú do depresie. Poznamenal, že Biden a Federálny rezervný systém potrebujú infláciu, aby zabránili novej depresii. Dodal, že prezident a banka sú skorumpovaní. Neskôr taktiež varoval, že prichádza obrovský prepad, po ktorom príde nová depresia. Odporučil ľuďom kúpiť zlato, striebro či Bitcoin.

V máji tohto roku Kiyosaki tvrdil, že „FED chce infláciu, aby zaplatil svoje dlhy s lacnejšími dolármi. FED zvýši úrokové sadzby spôsobujúce pád akcií, dlhopisov, nehnuteľností a zlata.“

Autor dodal, že jedným z najväčších problémov je odchod generácie baby boomers do dôchodku, zdôrazňujúc, že sociálne zabezpečenie, medicare a samotná Amerika sú na mizine. Podľa neho vláda vytlačí „viac falošných peňazí“, kde opätovne odporučil investorom držať sa zlata, striebra či BTC.

ČÍTAŤ ĎALEJ

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon