Reading:
Salvador chce ťažiť btc so sopkami
Share:

Salvador chce ťažiť btc so sopkami

avatar
by Virtuse Admin
1. October 2021
Salvador chce ťažiť btc so sopkami

Salvadorský prezident Nayib Bukele zverejnil video o tom, čo by sa mohlo stať prvou verejnou bitcoinovou baňou v krajine. Myšlienka je založená na … sopkách.

Kopanie BTC a sopiek

Salvadorský prezident Nayib Bukele na twitteri napísal: „Prvé kroky.“ Pridal hashtag #Bitcoin a video objektu, ktorý vyrába elektrinu z tepla sopiek. V klipe potom vidíme kontajner s logom salvadorskej vlády. Potom príde na rad montér bitcoinových baníkov. Prezentácia sa končí panoramatickým výhľadom na elektráreň.

Tweet je jedným z najobľúbenejších postov prezidenta. Zdá sa, že túto myšlienku chvália lídri trhu s kryptomenami, ako sú Dan Held z Kraken, Jay Hao z OKEx, syn Petra Schiffa, Spencer Schiff a používateľ Hodlnaut.

El Salvador násilne berie BTC

O Bukeleovi sa často hovorí ako o tisícročnom prezidentovi. Je zvyknutý tweetovať a je veľmi aktívny na sociálnych sieťach. Napríklad už prepustil cez Twitter napríklad nepopulárnych úradníkov. Jeho štýl riadenia je medzi občanmi tejto krajiny veľmi obľúbený, a preto je v tejto krajine veľmi obľúbený. Bukele navyše vybudoval protisystémovú stranu, ktorá vo voľbách porazila politické sily, ktoré predtým vládli Salvadoru.

ČÍTAŤ ĎALEJ


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon