Reading:
UBISOFT INVESTOVAL 60 MILIÓNOV DOLÁROV DO KRYPTOMENOVÉHO FONDU WHITE STAR CAPITAL
Share:

UBISOFT INVESTOVAL 60 MILIÓNOV DOLÁROV DO KRYPTOMENOVÉHO FONDU WHITE STAR CAPITAL

avatar
by Ras Vasilisin
13. April 2022
UBISOFT INVESTOVAL 60 MILIÓNOV DOLÁROV DO KRYPTOMENOVÉHO FONDU WHITE STAR CAPITAL

Francúzsky producent hier, Ubisoft, sa rozhodol urobiť ďalší krok vo svete kryptomien. Tentoraz podporil kryptomenový fond v hodnote 60 miliárd dolárov, ktorý sa zameria na malé a stredné podniky pracujúce na masovom prijatí digitálnych aktív.

tweet

Ďalšia investícia do kryptomien od Ubisoftu

Ubisoft je videoherné štúdio, ktoré vytvorilo svetoznáme tituly ako Assassin’s Creed, Far Cry a For Honor. Teraz sa ukazuje, že spoločnosť sa rozhodla ponoriť hlbšie do sveta kryptomien a investovať 60 miliónov dolárov do nového fondu digitálnych aktív White Start Capital.

Celkovo sa očakáva, že White Star Capital získa 120 miliónov dolárov. Spoločnosť už prilákala inštitucionálnych investorov a bohatých individuálnych klientov, ktorí majú záujem prefinancovať zvyšných 60 miliónov USD.

White Star je technologická investičná spoločnosť, ktorá v roku 2020 získala 50 miliónov dolárov. Tieto prostriedky boli určené na podporu spoločností zaoberajúcich sa kryptomenami. Jej prvý Digital Asset Fund bol tiež podporovaný Ubisoftom, ktorý vidí svoj najnovší krok ako zrýchlenie svojej prítomnosti v blockchainových hrách. V súčasnosti má White Star pod správou viac ako 1 miliardu dolárov.

Sep Alavi, generálny partner White Star, prezradil, že druhý Digital Asset Fund sa zameria na DeFi a hry s dôrazom na spoločnosti, ktoré pracujú na masovom prijatí kryptomien.

Čítaj ďalej


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon