Reading:
Virtuse oznámila partnerstvo s Banxou
Share:

Virtuse oznámila partnerstvo s Banxou

avatar
by Virtuse Admin
21. December 2020
Virtuse oznámila partnerstvo s Banxou

 Virtuse podpísal partnerstvo so spoločnosťou Banxa, aby svojim klientom umožnil obchodovať v mene, podľa vlastného výberu, napr. za eurá, české koruny, turecké líry, poľské zloté, ruské rubly, britské libry a mnoho ďalších. 

„To, čo sme sa vo Virtuse snažili dosiahnuť je vytvorenie mostu medzi tradičnou a digitálnou infraštruktúrou aktív. Partnerstvo s Banxou je ďalším míľnikom, “povedal Ras Vasilišin, CEO Virtuse Exchange.

Banxa vytvára globálne riešenia pre fiat a digitálne meny už sedem rokov. Spoločnosť spolupracuje aj s gigantami ako sú Binance alebo Huobi. Prevádzkovateľ skutočne celosvetovej platobnej infraštruktúry má okrem Európy pobočky aj v Austrálii a Severnej Amerike. 

 

Holger Arians, CEO Banxa poznamenal:

“Sme veľmi radi, že môžeme privítať Virtuse ako nášho najnovšieho partnera.” Našou víziou v Banxa je sprístupniť kryptomeny čo najväčšiemu počtu ľudí. Vďaka silnému partnerovi, akým je Virtuse, je táto vízia spoločným poslaním. “

Klienti Virtuse majú prístup k novej platobnej bráne na Virtuse.com a môžu začať obchodovať s kryptomenami v hodnote až do 25 000 dolárov v eurách, librách, korunách, rubľoch alebo lírach.

Vďaka platobnej bráne Banxa si klienti môžu nakúpiť kryptomeny a pridať ich do používateľského účtu pomocou bankových prevodov, platobných kariet Visa alebo Mastercard a ďalších preferovaných spôsobov platby.

Klienti Virtuse majú zároveň nárok na bonus 10 dolárov v bitcoine (BTC) za každých 1 000 dolárov v bitcoine alebo v etereu (ETH), ktoré si zakúpia.  Maximum je 50 dolárov a platí do 1. januára 2022.

O Banxe

Banxa je poskytovateľom platobnej infraštruktúry a platobnej brány pre mnohé z najväčších svetových búrz. Spoločnosť Banxa ponúka plne kompatibilnú službu konverzie fiat na kryptomeny,.Banxa pokrýva viac ako 150 krajín a taktiež poskytuje fiat onramp pre používateľov Binance, Huobi a Edge Wallet.

 


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon