Reading:
BITCOIN ACADEMY – VZDELÁVACÍ PROGRAM JACKA DORSEYHO A JAY Z SA SKONČIL
Share:

BITCOIN ACADEMY – VZDELÁVACÍ PROGRAM JACKA DORSEYHO A JAY Z SA SKONČIL

avatar
by Virtusenews
12. September 2022
BITCOIN ACADEMY – VZDELÁVACÍ PROGRAM JACKA DORSEYHO A JAY Z SA SKONČIL

Darček na rozlúčku od Jacka a Jay Z

Ako sa uvádza v médiách, celý program vrátane posledného airdropu osobne financovali Jay-Z aj Jack Dorsey. Aj keď nie je jasné, koľko ľudí dostalo tieto prostriedky v BTC, vieme, že na programe sa zúčastnilo viac ako 350 obyvateľov mesta Marcy v New Yorku.

Bitcoin Academy bola spustená začiatkom júna ako vzdelávací program BTC pre obyvateľov Marcy, kde vyrastal Jay Z. Kampaň prebiehala od 22. júna do 7. septembra.

Organizátori vtedy dali jasne najavo, že účastníci získavajú rôzne ocenenia vrátane bezplatných zariadení MiFi, ročných dátových programov a smartfónov. Iné výhody, ako napríklad bezplatná starostlivosť o deti v rámci programu, povzbudili niektorých obyvateľov k účasti.

Niektoré z kurzov pokrývali témy ako: „Budovanie bohatstva a aktív“„Prečo je decentralizácia dôležitá“„Bezpečné pred podvodníkmi“„Bitcoin a dane“ a „Kariéra na trhu s kryptomenami“. Všetky kurzy boli nahrané a zostávajú online – ale len pre obyvateľov Marcy.

„Veľakrát sa informácie nedostanú do našej komunity,“ vysvetlil Lamar Wilson, inštruktor akadémie a zakladateľ Black Bitcoin Billionaire.

Ako však poznamenal, mnohí miestni obyvatelia boli teraz schopní porozumieť aj zložitým a technickým pojmom, ako je ťažba bitcoinov, keď im boli vysvetlené. Tiež sa naučili, ako by sa bitcoin dal použiť ako nástroj na budovanie „generačného bohatstva“.

Čítaj ďalej …


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon