Reading:
SHINSEI BANK PONÚKA KLIENTOM ODMENY V BTC A XRP
Share:

SHINSEI BANK PONÚKA KLIENTOM ODMENY V BTC A XRP

avatar
by Ras Vasilisin
15. August 2022
SHINSEI BANK PONÚKA KLIENTOM ODMENY V BTC A XRP

Shinsei Bank a XRP

Jej noví a existujúci zákazníci môžu teraz zarobiť až 8 000 japonských jenov (približne 60 USD) v XRP alebo BTC, uviedla banka. To je odmena za využívanie rôznych možností na platforme Shinsei. Medzi tieto služby patrí založenie účtu, prvé prihlásenie na portál banky alebo uskutočnenie prvej platby na účet.

Napríklad otvorenie nového účtu v Shinsei Bank poskytne používateľom kupón v hodnote 500 jenov (3,72 USD). Medzibankovými prevodmi klient zarobí až 2 500 jenov (18,86 USD). Tieto peňažné kupóny sa posielajú víťazným používateľom prostredníctvom e-mailu a potom sa dajú vymeniť za XRP, Ripple token a bitcoiny.

Nie je známe, či Shinsei Bank pridá do svojho programu nejakú ďalšiu kryptomenu ako formu odmeny. Je možné, že súčasné aktivity sú vo forme pilota a ak z nich spoločnosť získa merateľné benefity, bonusový program sa časom rozšíri aj o nové digitálne aktíva (možno napr. ethereumlitecoin alebo NFT) .

 

Stojí za to dodať, že nová kampaň banky je ďalším krokom k tomu, aby sa kryptomeny stali oveľa dôležitejším aspektom bankovníctva v Japonsku. Shinsei Bank je jednou z najväčších spoločností tohto typu v krajine.

Čítaj ďalej


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon