Reading:
Goldman Sachs prichádza s pozitívnou analýzou – Do konca roka 8 000 dolárov za Ethereum!
Share:

Goldman Sachs prichádza s pozitívnou analýzou – Do konca roka 8 000 dolárov za Ethereum!

avatar
by Virtuse Admin
4. November 2021
Goldman Sachs prichádza s pozitívnou analýzou – Do konca roka 8 000 dolárov za Ethereum!

Do konca roka 8 000 dolárov za Ethereum!

Investičná banka Goldman Sachs predpovedá, že cena Etherea (ETH) by mohla do konca tohto roka dosiahnuť až 8 000 dolárov

Goldman Sachs prináša pozitívnu analýzu

Goldman Sachs pripravil analýzu, ktorú vypracoval generálny riaditeľ banky pre globálne trhy, Bernhard Rzymelka. Ten tvrdí, že cena Etherea (ETH) by mohla do konca roka dosiahnuť viac ako 8 000 dolárov.

Analýza banky Goldman Sachs ďalej opisuje: ,,Trh sa začal tlačiť voči historickému maximu pomocou tzv. „narrowing wedge. To je buď znamenie vyčerpania, alebo vyvrcholenia … alebo to taktiež môže poukazovať na východiskový bod zrýchľujúceho sa býčieho trendu. Analytik ďalej poznamenal, že indikátor RSI (Relative Strength Index) ešte musí prekonať predošlé prekúpené úrovne, ktoré tu boli v minulých trhových maximách.”

Stačí hodlovať…

Prognóza ceny Etherea svetoznámou bankou Goldman Sachs je podľa viacerých expertov veľmi sľubná a dôveryhodná. Druhá najväčšia kryptomena založená Vitalikom Buterinom, Ethereum, ukázala analytikom nádej na silný bull run. Tí očakávajú, že Ethereum dosiahne do konca tohto roka viac ako 8 000 amerických dolárov. Dlhodobejšie analýzy ukazujú 15 364 dolárov do roku 2025 a 50 788 dolárov do roku 2030!

V júli tohto roka analytici v banke uviedli, že Ethereum vyzerá ako kryptomena s najväčším potenciálom a má reálne využitie, pretože „Ethereum je platforma s najvyvinutejším systémom pre smart kontrakty.”

V čase písania článku cena jedného ETH je 4 450 dolárov a jeho trhová kapitalizácia je viac ako 520 miliárd dolárov. Kryptomena Vitalika Buterina dosiahla 28. októbra svoje nové all-time high. Za posledný týždeň ETH vzrástol takmer o 9 % a za posledných 30 dní viac ako o 32 %.

ČÍTAŤ ĎALEJ


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon