Reading:
AKCIE COINBASE DOSIAHLI REKORDNÉ MINIMUM
Share:

AKCIE COINBASE DOSIAHLI REKORDNÉ MINIMUM

avatar
by Ras Vasilisin
26. April 2022
AKCIE COINBASE DOSIAHLI REKORDNÉ MINIMUM

Akcie Coinbase v piatok klesli na rekordné minimum. Stalo sa tak len dva dni po tom, čo burza spustila dlho očakávaný nekonvertibilný trh. 

Akcie Coinbase majú slabú výkonnosť bitcoinov a etherea

Trhu NFT, o ktorom sa hovorí už vyše roka, sa nepodarilo zvrátiť niekoľko mesiacov trvajúci medvedí trend akcií Coinbase. Od januára sa cena ich akcií znížila o 47,61 %. Dokonca aj v pomerne slabom roku pre digitálne aktíva je to oveľa viac ako strata 16,39 % pre bitcoiny a 21,13 % pre Ethereum.

Analytik JPMorgan Kenneth Worthington vo štvrtok znížil svoju cieľovú cenu pre COIN o 31 % na 258 USD. Pri vysvetľovaní tohto rozhodnutia v poznámke pre investorov napísal:

Trhy s kryptomenami potrebujú nové produkty a nové prípady použitia, aby sa stali bežnejšími, čím sa zvýši úroveň aktivity.

Zdá sa, aspoň zatiaľ, že trh NFT od Coinbase môže mať problém s prevzatím podielov v ekosystéme nevymeniteľných tokenov. Zahŕňa takých gigantov ako OpenSea, Rarible, Foundation, SuperRare, LooksRare a Nifty Gateway.

coinbase NFT

Sociálne skúsenosti

Burza Coinbase sa od konkurencie líši tým, že kladie dôraz na sociálne zážitky. Povzbudzuje umelcov a kupujúcich NFT, aby interagovali a spájali sa s ostatnými pomocou sociálnych funkcií podobných Instagramu.

Čítaj ďalej


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon