Reading:
Binance sa sťahuje do Írska
Share:

Binance sa sťahuje do Írska

avatar
by Virtuse Admin
25. November 2021
Binance sa sťahuje do Írska

Binance zaregistrovala v Írsku štvrtý právny subjekt. Informuje o tom Irish Independent.

Binance sa registruje v Írsku

Binance sa po niekoľkých rokoch decentralizovaného fungovania s najväčšou pravdepodobnosťou mieni usadiť v Írsku. Toto všetko je potrebné na zmiernenie problémov s dodržiavaním predpisov v spoločnosti.

Changpeng „CZ“ Zhao, zakladateľ a generálny riaditeľ najväčšej svetovej kryptomenovej burzy, 19. novembra uviedol, že Binance už vybrala miesto svojho nového sídla.

Dozvedeli sme sa, že Binance spustila v septembri v Írsku tri spoločnosti: Binance (APAC) Holdings, Binance (Services) Holdings a Binance Technologies. Nová jednotka sa volá Binance Exchange. V októbri Zhao dokonca agentúre Reuters potvrdil, že Binance má v pláne urobiť z Írska svoje globálne sídlo.

V novembri Zhao prezradil aj ďalšie plány, tentoraz pre kancelárie vo Francúzsku. Povedal o nich novinárom francúzskeho denníka Les Echos.

Francúzsko by bolo prirodzenou voľbou pre regionálne a možno aj globálne ústredie, povedal Zhao počas rozhovoru.

Problémy s Binance

Kde sa však vzali nápady Binance hľadať nové sídlo? Pripomeňme, že burza je dlhodobo pod regulačným tlakom úradov z celého sveta. Ide najmä o kroky predstaviteľov z krajín ako Japonsko, Veľká Británia a dokonca aj Singapur, ktorý je priateľský voči kryptomenám.

ČÍTAŤ ĎALEJ


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon