Reading:
BTC by mal vo februári dosiahnuť 280 000 $
Share:

BTC by mal vo februári dosiahnuť 280 000 $

avatar
by Virtuse Admin
2. December 2021
BTC by mal vo februári dosiahnuť 280 000 $

Podľa tejto korelácie BTC so zlatom by cena mala vo februári dosiahnuť 280 000 $.

Nasledujúcich pár týždňov bude pre BTC veľmi dôležitých, pretože vytvára, resp. narúša niektoré významné korelácie. Kuriózne až desivé podobnosti medzi BTC/USD v rokoch 2020 – 21 a XAU/USD pred päťdesiatimi rokmi pretrvali napriek niektorým anomáliám volatility v cenovej akcii Bitcoinu.

Ak by trend pokračoval, Bitcoin bude podľa tejto korelácie čeliť nárastu až na potenciálnych 280 000 $. Tento rast by mal podľa tejto metriky nastať už v polovici februára.

BTC za 100 000 $ do konca roka je stále v hre

Obrázok vyššie zobrazuje projekciu ceny BTC na jednotlivé mesiace podľa korelácie zlata. V decembri by to malo byť medzi 70 000 a 105 000 USD.

Okrem zlata ide aj o Fibonacciho sekvencie, ktoré identifikujú dve ďalšie korelácie, ktoré čelia svojmu momentu pravdy v najbližších týždňoch. Obidve zahŕňajú vzťah Bitcoinu k jeho výkonnosti v roku 2017 a obe zostávajú platné. Ak jeden zvíťazí nad druhým, tempo a výška cenových ziskov sa zodpovedajúcim spôsobom zmenia.

Graf Bitcoinu zaznamenáva mnoho korelácií a toto je jedna z nich. Či naozaj bude tento trend potvrdený ukáže len čas. Zatiaľ je však korelácia až nápadne silná.

ČÍTAŤ ĎALEJ

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon