Reading:
Hodleri sú na viacročnom maxime a trh neopúšťajú
Share:

Hodleri sú na viacročnom maxime a trh neopúšťajú

avatar
by Virtuse Admin
25. November 2021
Hodleri sú na viacročnom maxime a trh neopúšťajú

Hodleri sú na viacročnom maxime a trh neopúšťajú – býčí trend by mal pokračovať

Hodleri sú na viacročnom maxime a trh neopúšťajú. Najnovšia týždenná správa spoločnosti Glassnode naznačila, že dlhodobí držitelia BTC sú na viacročnom maxime a trhy ešte nie sú nasýtené vyberaním ziskov. Zdá sa, že títo dlhodobí držitelia (LTH) znižujú svoje výbery a zároveň pokračujú v pridávaní na svojich pozíciách.

Spent Volume Age Bands (SVAB) sa používa na identifikáciu veku mincí, ktoré dominujú tokom v reťazci v ktorýkoľvek daný deň. Podľa Glassnode možno túto metriku použiť na identifikáciu, kedy sa začína proces vyberania ziskov alebo akumulácie.

Konzistentné míňanie mincí starších ako jeden mesiac sa začalo v novembri 2020 a skončilo medzi aprílom a májom v roku 2021. Metrika SVAB teraz klesla späť na 2,5 % denného objemu od súčasného nárastu s historickým maximom BTC v októbri. Glassnode poznamenal:

„Dá sa to interpretovať tak, že držitelia z dlhodobého hľadiska znižujú svoje výdavky, a preto je pravdepodobnejšie, že budú pozície pridávať, nie ich opúšťať.“

BTC hodleri trh neopúšťajú

Glassnode tiež uviedol, že celková ponuka držaná krátkodobými hodlermi (STH) je na viacročnom minime. Je na úrovni menej ako 3 milióny BTC, čo zase znamená, že množstvo držané LTH je na viacročnom maxime.

Hoci krátkodobí držitelia za posledný týždeň zbierali zisky na historických najvyšších bodoch, trh sa ešte stále „nenasýtil vyberaním ziskov. Zistenia naznačujú, že zatiaľ je len málo známok veľkej kapitulácie a býci môžu ešte pokračovať, kým sa tento cyklus skončí.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon