Reading:
Nový spravodajský portál Satoši.sk prináša všetko o budúcnosti peňazí
Share:

Nový spravodajský portál Satoši.sk prináša všetko o budúcnosti peňazí

avatar
by Virtusenews
14. September 2022
Nový spravodajský portál Satoši.sk prináša všetko o budúcnosti peňazí

BRATISLAVA, 12. septembra 2022 – Denne aktualizované spravodajské informácie s dôrazom na prepájanie tradičného “starého” sveta financií s rýchlorastúcim svetom bitcoinu a digitálnych aktív. 

Aj takto by sa dal charakterizovať portál Satoši.sk. Popri správach prinesie aj ďalšie analyticko-vzdelávacie formáty ako sú analýzy, podcasty a videá, ktoré budú poukazovať na rozdiely, výhody a nevýhody medzi tradičným finančným systémom a budúcnosťou peňazí. 

Za Satoši.sk stoja bitcoinoví nadšenci Martin Tkáč, majiteľ etablovaného spravodajského portálu oKrypte.sk a Rastislav Vasilišin, ktorý vlastní Virtuse.com, najväčšiu bitcoin-centrickú platformu v EÚ.  

“Objem bitcoinov v portfóliu úzko súvisí so znalosťami o ňom. Inak povedané čím lepšie investor rozumie bitcoinu, tým ho má viac”, objasnil Rastislav Vasilišin.

Cieľom Satoši.sk je taktiež vyzdvihnúť výhody bitcoinu pre veľkých aj malých investorov ako aj pre firmy a zrozumiteľným spôsobom objasniť skutočný význam pojmov ako sú peniaze, inflácia alebo recesia. Portál chce priniesť rovnováhu a objektivitu vo finančnom spravodajstve, aby všetci investori mohli ochrániť svoje peniaze. 

“Vzdelávanie a spájanie bitcoinovej komunity vnímam ako dôležitú súčasť budúcnosti. Práve Satoši bude nástrojom ako bitcoinu porozumieť a prijať ho v jeho najlepšom zmysle”, doplnil Martin Tkáč. 

Dnešný svet a finančný systém obzvlášť sa rýchlo mení, snáď rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Výsledkom bude, že peniaze a investovanie budú diametrálne odlišné od toho čo vidíme dnes. Avšak naše tradičné médiá a bankový systém sú stále hlboko zakorenené v starom svete.

Portál Satoši je k dizpozícii vo webovej ale aj mobilnej verzii a tiež na populárnych sociálnych sieťach. Nájdete ho na www.satosi.sk

 

 


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon