Reading:
TIM DRAPER HOVORÍ, ŽE ŽENY PODNIETIA ĎALŠÍ BOOM BITCOINOV
Share:

TIM DRAPER HOVORÍ, ŽE ŽENY PODNIETIA ĎALŠÍ BOOM BITCOINOV

avatar
by Ras Vasilisin
31. May 2022
TIM DRAPER HOVORÍ, ŽE ŽENY PODNIETIA ĎALŠÍ BOOM BITCOINOV

Dopyt bitcoinu

Známy investor a miliardár Tim Draper hovorí, že príde čas, keď ženy začnú tlačiť cenu bitcoinu nahor, keďže čoraz viac predajcov začína ponúkať kryptomenu ako výhodnejšiu platobnú možnosť v obchodoch.

Draper v rozhovore so Scottom Melkerom v programe Wolf of All Streets na YouTube dodal, že jeden bitcoin môže stáť viac ako 250 000 dolárov.

„Zrazu budú mať všetky ženy bitcoinové peňaženky a budú kupovať veci za bitcoiny,“ povedal. „Potom uvidíte, že cena bitcoinu tesne prekročí 250 000 dolárov,“ dodal.

Draper verí, že je v najlepšom záujme maloobchodníkov, aby začali prijímať bitcoiny skôr. Uznáva, že väčšina majiteľov obchodov pracuje s nízkymi maržami, takže nižšie transakčné poplatky ich môžu povzbudiť, aby zvýšili adopciu BTC.

Podľa CreditDonkey stojí priemerná transakcia kreditnou kartou obchodníkov až 2,9 % v kamennom obchode a 3,5 % v čase vykonania online transakcie. Na porovnanie, priemerný poplatok za transakciu pomocou siete BTC je podľa kompilátora údajov BitInfoCharts 1,4 USD za transakciu.

Draper naznačuje, že prínos pre predajcov je zrejmý. Povedal, že ženy „kontrolujú asi 80 % maloobchodných výdavkov“ a že maloobchodníci môžu veľa ušetriť na poplatkoch za BTC.

Čítaj ďalej


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon