Reading:
Vďaka spolupráci s Coinfirm sú vaše aktíva v súlade s EU predpismi
Share:

Vďaka spolupráci s Coinfirm sú vaše aktíva v súlade s EU predpismi

avatar
by Virtuse Admin
8. August 2021
Vďaka spolupráci s Coinfirm sú vaše aktíva v súlade s EU predpismi

Jednou z najdôležitejší vecí, ktorú každý používateľ finančnej aplikácie či burzy očakáva je, aby jeho investície boli v bezpečí a v súlade s predpismi. Vo svete kryptomien to platí obzvlášť.

Uvedomujeme si to aj Virtuse a preto sa snažíme priniesť na platformu čo najvyššiu možnú bezpečnosť a udržiavať ju v súlade s predpismi a direktívami. Oba ciele nám pomôže dosiahnuť nové partnerstvo so spoločnosťou Coinfirm, ktorá sa špecializuje na procesy súvisiace s dodržiavaním európskych smerníc pre KYC/AML.

„Sme nadšení, že môžeme spolupracovať s Virtuse v rámci našej misie vytvoriť bezpečnejšie prostredie blockchainu. Poskytovanie najlepších technológií a štandardov boja proti praniu špinavých peňazí je dôležitým pre Coinfirm a posilnenie zavádzania kryptomien v Európe. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Virtuse a podporu sprístupňovania investícií čo najširšiemu okruhom ľudí,“ povedal Robert Geruszczak, vedúci obchodného rozvoja Coinfirm.  

Systém spoločnosti Coinfirm v reálnom čase pomôže Virtuse predchádzať pokusom užívateľov o pranie špinavých peňazí a umožní platforme prijímať rýchle a efektívne rozhodnutia o transakciách.   

“To, čo sa od začiatku snažíme dosiahnuť, je vytvoriť bezpečnú a licencovanú  platformu pre európskych investorov. Partnerstvo so svetovým lídrom v KYC/AML technológiách nás výrazne posúva pred konkurenciu. ” povedal Matej Demeš, COO spoločnosti Virtuse.

Nové partnerstvo sa bude zaoberať aj direktívami Jednotky pre zvláštne úlohy v oblasti finančných opatrení (FATF) proti praniu špinavých peňazí (AML) tým, že do platformy integruje platformu AML zameranú na blockchain diagnostiku.

Čo je Coinfirm

Coinfirm je globálnym lídrom v oblasti AML a diagnostiky rizík pre blockchainové siete a kryptomeny. Spoločnosť má najrozsiahlejšie pokrytie z viac ako 1 200+ podporovaných kryptomien, vrátane tokenov BTC, ETH, ERC20, Dash, NEO, Hyperledger, LTC. Ako prvý na svete Coinfirm integroval XRP. Confirm má viac ako 140 globálnych klientov od kryptobúrz a protokolov až po nadnárodné finančné inštitúcie.  

 


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon