Reading:
Virtuse s partnerstvom s Unchained Capital zvyšuje bezpečnosť úschovy bitcoinov
Share:

Virtuse s partnerstvom s Unchained Capital zvyšuje bezpečnosť úschovy bitcoinov

avatar
by Virtuse Admin
8. August 2021
Virtuse s partnerstvom s Unchained Capital zvyšuje bezpečnosť úschovy bitcoinov

Tak ako každý investor chce mať svoje investície v bezpečí, rovnaký cieľ majú aj poskytovatelia investičných služieb, aplikácií a platforiem. 

Maximálna možná bezpečnosť klientskych aktív je jednou z najvyšších priorít aj vo Virtuse. Preto sme radi, že sa nám podarilo uzavrieť partnerstvo s Unchained Capital, svetovým lidrom v úschove a správe bitcoinov.

Výhody spolupráce

Prostredníctvom technológie tzv. kolaboratívnej úschovy, ktorú Unchained prináša, Virtuse opäť posúva úroveň zabezpečenia vašich bitcoinov vyššie. 

Bitcoiny klientov Virtuse sú teraz  pod ochranou licencovaného správcu v cold  walletoch. V rámci správy klientskych prostriedkov má Virtuse pod kontrolou 2 z 3 kľúčov a jeden kľúč je priamo v Unchained. Takto sa Virtuse môže na správcu spoľahnúť ako na záložný kľúč. Pre ešte vyššiu bezpečnosť sú všetky prístupové kľúče Virtuse aj geograficky umiestnené v rôznych krajinách.

99% klientskych kryptomien v cold walletoch

Virtuse uchováva viac ako 99% aktív offline istené multi-podpisovým zabezpečením od Unchained Capital. 

“Virtuse sa zameriava na budovanie finančnej infraštruktúry pre bitcoin o čo sa snaží aj Unchained Capital. Bezpečná úschova od spoločnosti Unchained je pre nás ďalším dôležitým míľnikom, vysvetlil Rastislav Vasilisin, CEO Virtuse.  

“Virtuse sa špecializuje na automatizované nákupy a Unchained na úschovu bitcoinov. Vďaka partnerstvu s Unchained Capital sa Virtuse môže sústrediť na svoju hlavnú činnosť, pričom vie, že klientom poskytuje nadštandardné zabezpečenie,” dodal Matej Demeš, COO Virtuse

O Unchained Capital

Spoločnosť Unchained Capital so sídlom v americkom Austine je technologickým lídrom s poslaním vybudovať ekosystém finančných služieb pre bitcoin. Spoločnosť založená v roku 2016 sa špecializuje na bezpečnú úschovu a správu bitcoinov, čím umožňuje aby si klienti mohli uchovávať svoje aktíva aj počas niekoľkých generácií. Viac informácií nájdete na unchained.com. 

 

 


Share this article:

divider graphic

Related Articles

Subscribe to Virtuse News
graphical divider
arrow-up icon